Fabrika 25 Sayısı Puro Neme Hediye Seti

Fabrika 25 Sayısı Puro Neme Hediye Seti

Profesyonel bir fabrika ile donatılmış daha iyi Ahşap Kutu, satış için özel 2017 sıcak satış popüler özel puro humidor başarılı ve profesyonel bir tedarikçisi konumundadır. Bu endüstriye 9 yılı aşkın bir süredir ayırdık. Bizim zarif tasarım ve 2017 sıcak satış popüler özel yüksek kalite sayesinde ...

Ürün ayrıntıları

 • Ürün adı Fabrika 25 Sayısı Puro Neme Hediye Seti
  Malzeme MDF + iç sedir kaplama ile kaplı
  Boyut Kişiselleştirilebilir
  Logo Özelleştirilmiş logo
  Aksesuarlar Alt kadife ile sarılmış


 • 1. Hediye kutuları çeşitleri için 9 yıllık üretim tecrübesi.
  2. Farklı müşterilerin isteklerini karşılamak için çok esnek.
  3. Tozsuz Boyama Atölyesi.
  4. Büyük MARKA şirketleri ile OEM / ODM işbirliği.
  5. Düşük ADEDI 1 adet.
  6. Kararlı Kalite Yönetim Sistemi.

 • Profesyonel bir fabrika ile donatılmış daha iyi Ahşap Kutu, satış için özel 2017 sıcak satış popüler özel puro humidor başarılı ve profesyonel bir tedarikçisi konumundadır. Bu endüstriye 9 yılı aşkın bir süredir ayırdık. Mükemmel tasarım ve yüksek kalite bizim 2017 sıcak satış popüler özel puro humidor satış, yanı sıra tatmin edici hizmet ve zamanında nakliye için teşekkürler, iyi bir üne sahip. Fabrikamız ile toptan ürünlere hoş geldiniz.

Profesyonel bir fabrika ile donatılmış daha iyi Ahşap Kutu, özel fabrika 25 sayısı puro neme hediye seti başarılı ve profesyonel bir tedarikçisi konumundadır. Bu endüstriye 9 yılı aşkın bir süredir ayırdık. Fabrikamızın zarif tasarımı ve yüksek kalitesi sayesinde 25 sayma puro neme hediye seti, yanı sıra tatmin edici hizmet ve dakik ulaşım, biz iyi bir üne sahip. Fabrikamız ile toptan ürünlere hoş geldiniz.
Bir çift:25CT Parlak Ahşap Puro Neme Sonraki:Fabrika Ahşap Dolap Puro Neme Üreticisi

Sorgulama