Nemlendiricili Sedir Ağacı

Nemlendiricili Sedir Ağacı

Weilongxin Company profesyonel tasarımcıya sahip, biz düzenli olarak 2 ~ 3 yeni stiller puro kutusu tasarlıyoruz, çünkü şirketimiz Yaratılış'ı savunuyor, Önce Kalite. Soruşturma göndermek ve daha fazla bilgi almak hoş geldiniz

Ürün ayrıntıları

Bu güzel parlak siyah sedir ağacı puro kutusu , herhangi bir den veya ofis için harika bir ek yapar. Parlak gümüş renkli donanım, puro saklanma noktanıza bir sınıf dokunuşu ekler. Puro kutusu benzersiz bir tasarıma, ahşap puro kutusu gövdesinin U şeklinde tasarımına sahiptir ve gümüş kaplama higrometreyi donatmak için üst kapak oyulmuştur. Bu puro kutusu için rekabetçi bir fiyat. Hemen soruşturma göndermek hoş geldiniz!


Cedar ahşap puro kutusunun nemlendiricili özellikleri nelerdir?

cedar wood cigar box with tray


Resimler ekran:

wooden cigar humidor box with cedar

black cigar boxes-009

black cigar humidor with cedar wood

matt wooden cigar box with cedar woodPaketleme ve nakliye

cedar wood cigar box packaging

Şirket Bilgisi:

cedar wood cigar box

Şirket showroom


cedar wood cigar box humidor showroom


Hizmetlerimiz:

cedar cigar box services-009


cedar wood cigar box FAQ-010

Profesyonel bir fabrika ile donatılmış Better Wooden Box, nemlendiricili özel sedir ağacı puro kutusunun başarılı ve profesyonel bir tedarikçisi konumundadır. 9 yıldan fazla bir süredir bu sektöre bağlıyız. Nemlendiricili sedir ahşap puro kutumuzun zarif tasarımı ve yüksek kalitesi, tatmin edici hizmet ve dakik taşımacılık sayesinde, iyi bir üne sahibiz. Fabrikamızla toptan ürünlere hoş geldiniz.
Bir çift:Ahşap Puro Kutusu El Sanatları Sonraki:Satılık Boş Ahşap Puro Kutuları

Sorgulama