Volenx Vintage Ahşap Çay Kutusu Satılık

- Apr 19, 2019-

Eski ahşap çay kutusu nedir, çeşitli ahşap çay kutuları ürettik, evet, Çin'in geleneksel kültürlerini miras aldık. Çinli tedarikçi, diğer denizaşırı müşterileri de dahil olmak üzere, daha fazla vintage çay kutusu üretti.

antika ahşap çay kutusu görünüm çok antika ve anti-ıslak sevdim. Volenx ahşap çay kutusu kalitesi diğer tedarikçilerden daha iyidir, çünkü ithal materail'leri kullanıyoruz,

antique wooden tea box

glass top wooden tea boxes

Size referans için 2 tarzı vintage ahşap çay kutusu gösterebilir, profesyonel tasarımcımızın bir sonucu olarak, sanat eseriniz veya herhangi bir fikriniz varsa, lütfen bize söylemekten çekinmeyin, en sevdiğiniz ahşap çay kutusunu tasarlamak için elimizden geleni yapabiliriz senin için.

Günümüzde, giderek daha fazla insan, çay poşetini depolamak ve müşteriye veya ailelerine hizmet etmek için evde kendi ahşap çay kutusuna sahiptir, ancak farklı ahşap çay kutusunu seçmek çok önemlidir. Çay kutusunun 2 stil kutusuna ayrıldığını biliyoruz, biri kağıt kutusu, diğeri tahta kutu. Birçok insan ahşap çay kutusu seçmek zorunda, bu çay poşeti depolama için faydası var.

Weilongxin şirketin kendi markası var, biz de kendi markanızı özel olarak kabul edebiliriz, siz ne düşünüyorsunuz? Lütfen acele edin ve bize derhal bir soruşturma gönderin. 24 saat içinde size cevap verebilir, hizmetimize ve kalitemize güvenebiliriz.

company informations

Bir çift:Dubai'de Ahşap Parfüm Saklama Kutusu Sergisi Sonraki:Volenx Vintage Ahşap Çaydanlık, 8 Bölmeli