Puro dumanı için hala bir puro kutusu gerekir.

- Sep 27, 2019-

Daha önce, 69 nemlendirici poşeti ve Le Ke saklama kutuları, puro depolamak için tanıtılmıştı ve buzdolapları, puroları kısa bir süre için kısa süreli acil durum önlemleri olan depolamak için tanıtılmıştı. Puroları uzun süre sigara içmek istiyorsanız, sonunda bir puro nemlendiricisine ihtiyacınız olacaktır. Puro nemlendiricisinin en önemli işlevi küçük ortamı kontrol etmektir. Sabit sıcaklık ve nemi koruyamasa da, kutudaki çevreyi nispeten kontrol edilebilir bir konumda yapabilir.

4

Puroyu sabit bir sıcaklık ve nemde tutmak için bir puro nemlendirici kullanmıyoruz, ancak yapamıyoruz. Puroyu temelde hasar vermeden büyüyebileceği bir sıcaklık ve nem aralığında tutun.

Puroların kısa süreli depolanması için sabit sıcaklık ve nem önemli değildir. Puroları en iyi durumda yumuşak hale getirmeye çalışmıyor, çevreye zarar vermelerini önlüyoruz. Bu nedenle, puroları korumak için temel bir puro nemlendiricisine sahip olmak kullanılır.

Pek çok insan iyi bir puro kutusu önermek ister, ancak aslında puro kutusunun tavsiye edilmemesi, genellikle kendi purolarının hala kötü olduğunu bilmek için kullanıldıktan sonra tavsiye edilmez. Temel olarak, bir ya da iki yüz dolarlık puro kutuları çok basit, bu da evde ve yurt dışında aynı.

3

Puro kutularının seçimi esas olarak puro kutularının işçiliğine, örneğin dikişlerin inceliğine, nemlendiricilerin işçiliğine bağlıdır, çünkü puro kutusunun belirli bir nemi korumak için mühürlü bir kutu olduğu söylenir, önemli. Puro kutularının astar ağacına gelince, aslında pek fazla seçenek yoktur, puro kutularının astarı ana gövdelidir. Üç tür ahşap kullanılır: İspanyol sedir, Amerikan (veya Kanada) kırmızı sedir ve Honduran şeftali. İspanya sedirlerinin tamamı İspanya'dan değil, Brezilya ve Orta ve Güney Amerika'daki diğer ülkelerden ithal edilmektedir. Bazı durumlarda, reçine puro yıkamasını önleme ve puro lezzetini artırmada daha belirgin olan ahşap yüzeyinde görünecektir.

4

İspanyol sedir ile kaplı bir puro kutusu, bir cep telefonu el feneri açın, puro kutusuna yerleştirin ve üzerini örtün. Dikişlerden ışık sızması olmasaydı iyi bir puro kutusu olurdu.

Geçen yüzyılın ortasında, puro makasları çok küçüktü, her iki tarafta da oymalar oldukça ilginçti.


Bir çift:Ücretsiz Sonraki:Bir puro neme yapmak nasıl?