Özel Ahşap Kolye Mücevher Kutusu

Özel Ahşap Kolye Mücevher Kutusu

Detay Resim Daha Fazla Tasarım Ambalaj ve Nakliye Paketleme: 1 adet EPE Köpük içinde 6 adet Polyfoam ile Tek Karton Kutuda Teslimat Koşulları: EXW, FOB, CIF. En Yakın Deniz Limanı: Yantian, Shenzhen. Şirket Bilgileri 2007 yılında kurulan Weilongxin El Sanatları ve Hediyelik Eşya Co, Ltd Uzmanlaşmak ...

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Mücevher kutusu ambalajı marka bir güçtür. Bir markanın dış performansı olarak mücevher ahşap kutu ambalajı, şirketin tüketiciye bir his vermek için markasını istediği şeydir. İnce ahşap ambalaj kutusu tarafından taşınan maddi çıkarlar ve manevi çıkarlar, tüketicinin satın aldığı şeydir. Ambalajın temsil ettiği marka, akılda bir marka oluşturmalı ve markanın çağrışımını tam olarak ifade etmelidir.


Ürün özellikleri

wooden necklace jewelry box spec.jpg


Detay Resim

Wooden Necklace Jewelry Box-1

Daha tasarım

Wooden Necklace Jewelry Box-2

Wooden Necklace Jewelry Box-3

Wooden Necklace Jewelry Box-4

Ambalaj ve nakliye

Ambalaj: 1 adet EPE Köpük içinde Bir Karton Kutu Ile 6 adet Polyfoam

Teslimat Koşulları: EXW, FOB, CIF.

En Yakın Deniz Limanı: Yantian, Shenzhen.


Şirket Bilgisi

2007 yılında kurulan Weilongxin El Sanatları ve Hediyelik Eşya Co, Ltd

Gelişmekte olan, imalat ve puro aksesuarları ihracat konusunda uzmanlaşmış. Biz Çin'in en büyük saat kutusu, mücevher kutusu, çikolata kutusu ve diğerleri kutusu seçimlerini taşımak.

Birinci sınıf hizmet ve zamanında Gönderi ile, gelişmiş üretim hatları ve ürün muayene ekipleri, gelişmiş üretim hatları ve ürün muayene ekipleri ile bir grup profesyonel teknisyenler ve tasarımcılar ile, şimdi ürünlerimiz Amerika'da 50'den fazla ülkeye ihraç edilmiştir. , Kanada, Avustralya, Orta Doğu, Rusya ve böylece tüm dünyanın her yerinden tüm hediye tüccarları ve diğer müşterileri tatmin etmek.

Wooden Necklace Jewelry Box-77

hizmetlerimiz

Wooden Necklace Jewelry Box-55


cigar humidor case family.jpg


Wooden Necklace Jewelry Box-88

Bir çift:Silindir huş ağacı ahşap şarap kutusu Sonraki:Özel popüler ahşap parfüm kutusu

Sorgulama